Частина школярів на канікулах, а частина — на дистанційному навчанні
Слово і Діло

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет пояснив, що з 8 до 24 січня в Україні, під час жорсткого карантину, у частині шкіл тривають канікули, а в частині — організовують дистанційне навчання.

Він написав у своєму Telegram-каналі: «Із 8 до 24 січня в Україні діють посилені карантинні заходи. Окремі з них стосуються й закладів освіти. В цей період учні не відвідують школи. В деяких закладах загальної середньої освіти тривають канікули, в деяких — організовують дистанційне навчання. Це вирішують школи разом із місцевими органами влади. Заклади професійно-технічної, фахової передвищої та вищої освіти навчають у дистанційному форматі».

Міністр зазначив, що дитячі садки та спеціальні заклади освіти працюють у звичайному режимі з дотриманням протиепідемічних заходів.

Всеукраїнська школа онлайн

Шкарлет додав, що для дистанційного навчання школярів у грудні стартувала платформа «Всеукраїнська школа онлайн». Із моменту запуску її відвідали понад 2 млн користувачів, які взаємодіяли з платформою майже 5 млн разів.

«Ми очікуємо, що показники користування онлайн-платформою будуть зростати. Платформа допомагає організувати якісне дистанційне навчання та гарантує рівний доступ до навчальних матеріалів учням всієї країни, а також за її межами», — написав політик.

Раніше Шкарлет казав у інтерв’ю «UA:Українське радіо», що на підготовку «дистанційки» для шкіл у 2021 році виділили 1 млрд грн. Уряд прийняв постанову про забезпечення гаджетами для освітнього процесу.

На початку карантину в нашій державі були лише телеуроки. Нині міністерство із швейцарськими партнерами створило онлайн-платформу. 

Як ми писали раніше, МОН розпочало підключення шкіл до безкоштовного сервісу електронних журналів та щоденників.

Також міністерство пропонує реформу — почати навчання дітей у школах із п’яти років.

Жодних сосисок та солодкої газировки. МОЗ запропонувало нові норми харчування в школах