«Доброго вечора, ми з України!». Як виникли найпопулярніші фрази російсько-української війни

З початку повномасштабного вторгнення російських військ пройшло 50 днів. За цей час з'явились безліч цікавих фраз, що стали символами протистояння нашого народу російським оркам.

Chas News пропонує дізнатися історію декількох знаменитих висловів російсько-української війни.

«Покладіть у кишеню насіння»

На початку вторгнення в мережі набрало популярності відео, на якому жінка з міста Генічеськ Херсонської області не боїться без зброї протистояти російському військовому. Більше того, дає йому досить слушну пораду. А саме — покласти сире насіння в кишені, щоби потім з нього проросли соняшники, коли російський окупант поляже в землю.

Сподіваємося, що військовий дослухався поради, адже це єдина доля, яка спіткає окупанта в Україні.   

«Доброго вечора, ми з України»

Історія цього рядка почалася ще в жовтні 2021 року. Саме тоді український електронний дует Probass ∆ Hardi випустив музичну композицію «Доброго вечора (Where are you from?)», в якій промовляються ці слова.

Трек здобув шалену популярність на платформі TikTok, де його використовують для записів різних патріотичних відеороликів. А з моменту масованого російського вторгнення фраза стала неофіційним військовим привітанням в Україні. Саме з цих слів, наприклад, розпочинає кожне своє звернення Віталій Кім — голова Миколаївської обласної військово-цивільної адміністрації.

Сингл приніс значну популярність виконавцям — восьме місце в українському чарті Apple Music та понад 5 млн переглядів на YouTube. Крім того, автори отримали відзнаку «За заслуги перед містом» від голови їхнього рідного міста Кременчука Віталія Малецького.

Продовження читайте у матеріалі Chas News за посиланням

Уроки помсти від Ізраїлю. Що таке Моссад і чи вдасться створити схожий підрозділ в Україні
Хто такий генерал Залужний і чому про нього говорить Захід