«Євробачення-2023» від імені України прийме британський Ліверпуль

Пісенний конкурс «Євробачення-2023» прийме англійське місто Ліверпуль. Про це повідомили в ефірі ВВС.

«Ліверпуль отримав честь приймати Євробачення-2023 від імені України. Велика вдячність команді заявників та усім, хто нас підтримав — тепер розпочинається робота з організації вечірки», — прокоментувала новину мер міста Джоан Андерсон.

Де саме пройде Євробачення-2023

У Великій Британії заявки на проведення конкурсу спочатку подали два десятки міст, однак у результаті у списку залишилося лише два — Ліверпуль та Глазго. Врешті організатори обрали саме Ліверпуль.

Пісенний конкурс безпосередньо пройде на портовій арені M&S Bank Arena, яка може вмістити 11 тисяч глядачів.

Поряд знаходяться конференц-центр, готелі та залізничний вокзал.

M&S Bank Arena

M&S Bank Arena

«Хоча нам сумно, що конкурс у наступному році не зможе відбутися на нашій батьківщині, ми знаємо, що жителі Ліверпуля будуть добрими господарями, і організатори зможуть додати справжній український колорит Євробаченню-2023 у цьому місті», — прокоментував вибір Ліверпуля український гурт Kalush Orchestra.

Загалом Велика Британія вісім разів приймала Євробачення, однак у Ліверпулі конкурс жодного разу не проходив. Хоча саме міста на конкурсі представляли двічі. В 1993 році друге місце зайняла співачка Соня, яка народилася неподалік Ліверпуля. А в 2003 році місто представляла співачка Джеміні, щоправда вона набрала 0 балів.

Чому Євробачення-2023 пройде у Великій Британії

Після перемоги гурту Kalush Orchestra на «Євробаченні-2022» пісенний конкурс наступного року мала прийняти Україна. Однак організатори вирішили перенести його до іншої країни через міркування безпеки.

У результаті перемовин було прийнято рішення, що «Євробаченні-2023» прийме Велика Британія від імені України. Саме британський співак Сем Райдер посів у 2022 році друге місце на конкурсі.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Українка Таня Муіньо отримала дев'ять номінацій на MTV Video Music Awards 2022 (відео)