404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
«Карабах — наш». Алієв заявив про взяття Зангелану та 24 сіл
УНІАН

Президент Азербайджану Ільхам Алієв заявив, що армія Азербайджану взяла під контроль у Нагірному Карабасі місто Зангілан, а також 24 села в чотирьох районах.  

Про це політик розповів в ефірі державного телеканалу AzTV.

«Азербайджанська армія звільнила 24 села в Фізулінському, Джебраїльському, Ходжавендському і Зангіланскому районах, а також місто Зангілан. Зангілан — наше», — зазначив очільник держави.

Алієв підкреслив, що його головне завдання як президента — відновити територіальну цілісність країни.

«І ми робимо це сьогодні на полі бою […]. Ми б'ємося на своїй землі і звільняємо свої землі. Вірменія повинна покинути їх, і після цього ми зупинимося», — говорить політик.

У свою чергу президент повідомив, що азербайджанська армія з початку бойових дій вивела з ладу 241 танк, 70 реактивних систем залпового вогню (РСЗВ) Град, чотири зенітно-ракетні комплекси С-300, дві РСЗВ Ураган і 50 бойових машин піхоти.

27 вересня між вірменськими та азербайджанськими військами розпочалися повномасштабні бойові дії на лінії зіткнення в Нагірному Карабасі. Обидві країни звинувачують одна одну в ескалації конфлікту і заявляють про бойові втрати і жертви серед цивільних і військовослужбовців.

Раніше ми писали, що Ільхам Алієв не погодився з відсутністю військового вирішення у війні на Кавказі. 

Вірменія і Азербайджан домовилися про гуманітарне перемир’я з 00:00 18 жовтня