404

Сторінку не знайдено

Китай ухвалює закон про біозахист для запобігання інфекційним захворюванням
The Africa report

Найвищий законодавчий орган Китаю ухвалив новий закон про біозахист, спрямований на запобігання та боротьбу з інфекційними хворобами, повідомляє Reuters із посиланням на державне інформаційне агентство Сіньхуа.

Постійний комітет Національного народного конгресу проголосував за закон в суботу. Він набуде чинності 15 квітня 2021 року.

Закон повинен створити системи запобігання та контролю ризиків біозахисту, включаючи моніторинг та раннє попередження, розслідування та оцінку ризиків та обмін інформацією.

У ньому також будуть положення щодо запобігання та реагування на ризики у сфері біозахисту, включаючи основні інфекційні захворювання, епідемії та раптові спалахи, а також дослідження, розробку та застосування біотехнологій, повідомляє Сіньхуа.

У травні Китай заявив, що має на меті пришвидшити запровадження закону про біозахист до кінця року після глобального спалаху коронавірусу, який вперше був виявлений у китайському місті Ухань.

Китаю вдалося майже припинити внутрішню передачу коронавірусу після жорстких заходів, спрямованих на стримування його поширення. Лише нові інфекції, виявлені минулого тижня в східному прибережному місті Циндао, поклали край періоду тривалістю два місяці без повідомлень про місцеві зараження.

Комісія з охорони здоров’я Китаю востаннє повідомляла про 13 нових випадків коронавірусу на материку 17 жовтня, в результаті чого загальна кількість підтверджених випадків захворювання на материку становила 85672.

Як ми писали раніше, у Китаї восени сягнув піку весільний сезон — відразу 600 тисяч пар уклали шлюб. А ще імпорт та експорт КНР зростають на фоні відновлення світової економіки.

Також китайський туризм пожвавився протягом «Золотого тижня» — локдауну ніби й не було.

 

У МОЗ назвали попередню вартість вакцини від коронавірусу з Китаю та США