404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Китай ухвалює закон про біозахист для запобігання інфекційним захворюванням
The Africa report

Найвищий законодавчий орган Китаю ухвалив новий закон про біозахист, спрямований на запобігання та боротьбу з інфекційними хворобами, повідомляє Reuters із посиланням на державне інформаційне агентство Сіньхуа.

Постійний комітет Національного народного конгресу проголосував за закон в суботу. Він набуде чинності 15 квітня 2021 року.

Закон повинен створити системи запобігання та контролю ризиків біозахисту, включаючи моніторинг та раннє попередження, розслідування та оцінку ризиків та обмін інформацією.

У ньому також будуть положення щодо запобігання та реагування на ризики у сфері біозахисту, включаючи основні інфекційні захворювання, епідемії та раптові спалахи, а також дослідження, розробку та застосування біотехнологій, повідомляє Сіньхуа.

У травні Китай заявив, що має на меті пришвидшити запровадження закону про біозахист до кінця року після глобального спалаху коронавірусу, який вперше був виявлений у китайському місті Ухань.

Китаю вдалося майже припинити внутрішню передачу коронавірусу після жорстких заходів, спрямованих на стримування його поширення. Лише нові інфекції, виявлені минулого тижня в східному прибережному місті Циндао, поклали край періоду тривалістю два місяці без повідомлень про місцеві зараження.

Комісія з охорони здоров’я Китаю востаннє повідомляла про 13 нових випадків коронавірусу на материку 17 жовтня, в результаті чого загальна кількість підтверджених випадків захворювання на материку становила 85672.

Як ми писали раніше, у Китаї восени сягнув піку весільний сезон — відразу 600 тисяч пар уклали шлюб. А ще імпорт та експорт КНР зростають на фоні відновлення світової економіки.

Також китайський туризм пожвавився протягом «Золотого тижня» — локдауну ніби й не було.

 

У МОЗ назвали попередню вартість вакцини від коронавірусу з Китаю та США