Кримський міст — це незаконне будівництво, такі об'єкти мають бути знищені — Подоляк

Україна розглядає Кримський міст, що з'єднує окупований півострів із материковою частиною росії, як законну воєнну ціль.

Про це в інтерв'ю The Guardian заявив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк.

«Це незаконне будівництво та основні ворота для постачання російської армії у Криму. Такі об'єкти мають бути знищені», — заявив Подоляк.

За його словами, Україна веде контрнаступ, спрямований на створення «хаосу всередині російських сил»: «Наша стратегія – знищити логістику, лінії постачання, склади боєприпасів та інші об'єкти військової інфраструктури».

Подоляк заявив, що у найближчі два-три місяці можуть бути нові загадкові інциденти, подібні до тих, що відбуваються в Криму.

Він також розповів, що український контрнаступ виглядає зовсім інакше, ніж у росіян. 

«Росія ніби навчила всіх, що для контрнаступу потрібна величезна кількість живої сили, як гігантський кулак, і треба рухатися лише в одному напрямку. Ми не використовуємо тактику 60-х та 70-х років минулого століття».

Радник зазначив, що Україні потрібні додаткові реактивні системи залпового вогню: за допомогою ракет великої дальності Україна сподівається послабити сили окупантів.

Раніше повідомлялось, що за вибухами поблизу Джанкою стоїть «елітний український підрозділ».

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Кримський наступний: у соцмережах ширять меми про удари по Антонівському мосту (фото)