Кюрасао манить! Карибські острови відкрили безвіз для українських туристів
Sofiya Shovikova

Громадяни України тепер можуть подорожувати на Кариби. Їхній уряд відкрив безвізовий режим з п'ятьма карибськими островами, він діє з 1 березня.

Про це повідомило посольство України в Нідерландах на Facebook.

Мандрівники повинні попередньо пройти онлайн-реєстрацію та отримати підтвердження на в'їзд, а також мати негативний ПЛР-тест.

«Маємо чудові новини! Від сьогодні Карибська частина Королівства Нідерланди, острови Аруба та Кюрасао, а також Бонайре, Сінт-Естатіус і Саба стають доступними для українців за безвізовим режимом», — пише посольство.

Про Карибські острови

Карибські Нідерланди — це Карибські острови, які мають статус муніципалітетів Нідерландів: Бонайре, Сінт-Естатіус і Саба. Їх загальна площа — 328 км, а населення налічує 23 296 мешканців.

Бонайре розташований на схід від Аруби й Кюрасао, недалеко від узбережжя Венесуели. Сінт-Естатіус та Саба розташовані на південь від острова Сен-Мартен та північний захід від Сент-Кітсу і Невісу.

Раніше міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що громадяни України з 1 березня зможуть подорожувати безвіз до Гренади та заморських територій Нідерландів. Також він зазначив, що з 1 березня кордони для українців відкриває Грузія, але за умови дотримання карантинних вимог.

Кіпр 1 березня відклав відкриття кордонів для українських туристів.

«До пандемії ми працювали більш ніж з 50 країнами. Зараз у нас в робочому стані до 10 напрямків»