404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Погана і добра новини. В Україні збільшили норми випромінювання. Але обіцяють кращий зв'язок

В Україні вже три місяці як збільшили норми випромінювання. Як обіцяють чиновники, це дозволить покращити якість мобільного зв’язку та швидкісного інтернету.

У співпраці з Міністерством цифрової трансформації МОЗ у листопаді видало наказ «Про затвердження Зміни до  Державних санітарних норм і правил захисту населення від впливу електромагнітних  випромінювань» з 10 мкВт/см2 до 100 мкВТ/см2.

Як повідомляє прес-офіс Мінцифри, завдяки підвищенню норм оператори:

  • збільшать потужність існуючих станцій;
  • покращать рівень сигналу на території, де вже є покриття;
  • збільшить радіус дії базових станцій (розширять покриття);
  • додаватимуть на існуючих ділянках нові діапазони, що підвищить якість зв’язку і дозволить застосовувати нові технології.

Плани міністерства прокоментував Олександр Шелест, заступник Міністра цифрової трансформації з розвитку цифрової інфраструктури: «нинішні норми все ще далекі від тих, що є у більшості країн Європи чи Америки, однак процес консультацій з їхнього підвищення тривав майже рік. Сподіваюся, що за три роки ми зможемо гармонізувати правила гри з розвиненими країнами».

Мінцифри запевняє, що випромінювання базових станцій є безпечним для здоров’я. Воно провело дослідження з вимірюванням випромінювання базових станцій разом з Українським державним центром радіочастот у липні 2020 року.

Міністерство має за мету до 2024 року забезпечити доступом до швидкісного інтернету 95% населення.

Усі в очікуванні — коли вже Сорос, Гейтс і рептилоїди побудують в нашій країні башти 5g?

У Мінцифрі розповіли про нові можливості додатку «Дія 2.0». Chas News провели власне розслідування щодо нього (відео)