404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Нагірний Карабах. Вірменія заявила про відновлення ракетних обстрілів (фото, відео)
Facebook / Shushan Stepanyan

У районі Нагірного Карабаху, у містах Степанакерт та Шуші, поновилися ракетні обстріли.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони Вірменії.

Водночас Вірменія готова піти на поступки щодо конфлікту в Нагірному Карабасі, каже вірменський прем’єр-міністр Нікол Пашинян в інтерв'ю France-Presse.

«Врегулювання конфліктів повинно здійснюватися на основі взаємних поступок. Нагірний Карабах і Вірменія готові до таких поступок, до яких буде готовий Азербайджан», — наголошує політик.

 

Հակառակորդի մուտքը դժոխք, մեր դիպուկ հարվածներն ու նրանց անփառունակ ելքը․․․ և այսպես շարունակ Վստահեցնում ենք, որ տեսագրությունն առկա է։ Այն կհրապարակվի համապատասխան պահին։

Posted by Shushan Stepanyan on Tuesday, October 6, 2020

За словами Пашиняна, «якщо цього вимагатиме ситуація», Росія «виконає свої договірні зобов'язання в сфері військового співробітництва» з Вірменією.

У той же час Азербайджан рішуче налаштований на звільнення Нагірного Карабаху. Баку наполягає на виведенні всіх вірменських підрозділів з регіону. І тільки після цього готовий обговорювати відносини з Єреваном.

«На окупованих збройними силами Вірменії територіях Азербайджану йде контртерористична операція або її можна назвати примусом Вірменії до миру, а по суті це вітчизняна війна за звільнення наших споконвічних земель, визнаних усім світовим співтовариством територією Азербайджану», — розповідає посол Азербайджану в РФ Полад Бюльбюль огли в інтерв'ю ТАСС.

 

Հարավարևելյան ուղղությամբ հակառակորդի խոցված վառելիքաքսուքային պահպանման խոշոր բազան

Posted by Shushan Stepanyan on Tuesday, October 6, 2020

Нагадаємо, в ніч на 27 вересня між вірменськими та азербайджанськими військами на лінії зіткнення в Нагірному Карабасі почалися бої. Азербайджан і Вірменія ввели військовий стан і оголосили мобілізацію резерву. Обидві країни звинувачують одна одну в нарощуванні військової могутності армії і заявляють про бойові втрати і жертви серед цивільного населення.

Президент Азербайджану Ільхам Алієв заявив, що бойові дії в Нагірному Карабасі припиняться, якщо війська Вірменії покинуть регіон. 

Раніше ми писали, що МАУ скасовує рейси до Єревана через загострення конфлікту в Нагірному Карабасі.

«Дайте нам дипломатичне рішення». Алієв не погодився з відсутністю військового вирішення у війні на Кавказі