Нумо дивитися онлайн-концерти! Spotify запускає трансляцію виступів
Canadian Musician

Стрімінговий музичний сервіс Spotify запускає трансляцію концертів. Виступи музикантів записуватимуть заздалегідь, але їх транслюватимуть у певний час. Шоу не можна буде поставити на паузу або перемотати.

Такий крок сервіс пояснює ситуацією в музичній індустрії, на яку вплинула пандемія коронавірусу. Особливо карантини вдарили по концертній діяльності.

Вартість квитка може відрізнятися залежно від країни, в Україні коштує $8.

Наразі Spotify анонсував п’ять таких концертів:

Для перегляду потрібен обліковий запис на Spotify платний або безкоштовний, не важливо. Зареєструватися можна й під час придбання квитка.

Spotify став офіційно доступним для українців у липні 2020 року.

Контекст

Пандемія та карантинні обмеження вкрай негативно вплинули на всю музичну індустрію і живу музику. Артисти, які раніше заробляли на життя гастролями, були змушені шукати альтернативні способи заробітку, а фанати нудьгували за скасованими концертам. Рішення Spotify хоч і не є ідеальним, але все ж вирішує обидві ці проблеми. Воно може стати популярним виходом із ситуації на час дії різних обмежень на масові заходи.

Тим часом в Україну повертаються після дворічної перерви великі музичні фестивалі. Західних хедлайнерів на них не буде (майже), але Atlas Weekend вже анонсував учасників із України, Білорусі та РФ. Фест оприлюднив на сайті перших артистів, які виступлять на Friends Edition. Це новий формат події, яка пройде з 5 по 11 липня 2021 року. На заході виступатимуть Fatboy Slim (британський артист), The Hardkiss, Brainstorm, «Бумбокс», «Ляпис-98» та «Порнофильмы».

Respublica Fest теж не збирається здаватися та оголосив дати фестивалю: подія відбудеться 27-29 серпня у Старій фортеці Кам’янця-Подільського. Згодом оголосять склад, а поки тривають відбори молодих музикантів на фест.

У Великобританії провели тестовий концерт на 5 тис. глядачів без масок та дистанції