404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Очільник МОЗ США подав у відставку
Getty Images

Міністр охорони здоров’я США Алекс Азар подав у відставку. Проте очільник МОЗ працюватиме у відомстві «у найкращих інтересах народу» до кінця каденції чинного президента Штатів Дональда Трампа.

Чиновник зазначив, що не може покинути свій пост раніше дати інавгурації, оскільки міністерство продовжує протидіяти пандемії COVID-19. Про це повідомляє The Hill.

Азар в офіційному листі засудив штурм Капітолія. Він назвав атаки на будівлю Конгресу нападом на «демократію й традицію мирної передачі влади».

«Благаю вас надалі однозначно засуджувати будь-яку форму насильства та вимагати, щоби ніхто не спробував зірвати інавгурацію в Вашингтоні чи деінде, а також продовжувати беззастережно підтримувати мирну та впорядковану передачу влади 20 січня 2021 року», — наголосив держслужбовець.

Передісторія 

Після виборів у США аналітики ключових американських медіа підбили проміжні підсумки голосування. Вони оголосили про впевнену перемогу Байдена у Пенсильванії та інших ключових штатах.

Ексвіцепрезидент набрав 306 голосів виборщиків, Трамп — 232. 20 січня Байден складе присягу президента та стане 46-м американським лідером. Трамп відмовляється визнати свою поразку і називає вибори сфальсифікованими.

Chas News повідомляв, що Конгрес США офіційно затвердив перемогу Байдена і Харріс на президентських виборах.

У США високопосадовці звільняються через штурм Капітолія