404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Передумав. Мер Тернополя після відмови вводити жорсткий карантин пообіцяв «дослухатися до рішення Кабміну»
Tochka.net

Міський голова Тернополя Сергій Надал, який вчора заявляв про «відсутність необхідності» жорстких обмежень у місті, заявив, що сценарій запровадження локдауну все ж розглядається.

Мер Тернополя пише у Facebook, що міські чиновники вже не виключають, що після свят кількість заражень COVID-19 може зрости. В такому разі все ж доведеться вводити карантин. Він додав, що буде дослухатися до рішення Кабінету Міністрів.

Мер пише: «Готові вжити всіх необхідних заходів у разі, якщо буде загроза здоров'ю та життю тернополян. Якщо протягом наступних днів відбудеться зростання кількості хворих — ми призупинимо рішення комісії і Тернопіль перейде в режим жорсткого карантину».

Як ми писали раніше, Надал в інтерв'ю місцевому телеканалу заявляв, що у місті вирішили не вводити посилений карантин, який запроваджується по всій країні з 8 січня. Він зазначив, що комісія по надзвичайних ситуаціях прийняла рішення не вводити додаткових обмежень і відповідне рішення уже підписане.

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко також виступив проти запровадження локдауну, який діятиме по всій країні. Він додав, що остаточне рішення про введення жорсткого карантину місцева влада прийматиме з понеділка, 11 січня.

Після Різдва уряд вирішив посилити карантинні обмеження. Чи допоможе це подолати хворобу, Chas.News відповідав у нашому матеріалі.

Нарешті офіційно! Посилений карантин в Україні запровадять з 8 по 24 січня