404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Посли країн Європейського Союзу затвердять нові санкції проти посадових осіб Білорусі 16 грудня

Посли країн Європейського Союзу мають намір схвалити третій пакет санкцій проти посадових осіб Білорусі у середу, 16 грудня. Про це пише журналіст Рікард Джозвяк у Twitter.

«Посли ЄС завтра налаштовані схвалити третій пакет санкцій щодо Білорусі. Потім перед офіційною публікацією в четвер рішення має отримати «зелене світло» з боку міністрів ЄС з охорони довкілля», — сказав Джозвяк.

Як стверджує журналіст, нові санкції включають 29 осіб і сім суб’єктів.

На початку листопада Європейський Союз ввів санкції проти Олександра Лукашенка та розширив перелік посадовців, проти яких ввели обмеження. Відповідні обмеження передбачають заморозку активів і заборону на поїздки.

Пізніше білоруський опозиційний політик Світлана Тихановська заявила, що Європейський Союз планує розширити санкційний список проти посадових осіб Білорусі, додавши до них понад 200 імен.

Передісторія

23 вересня Олександр Лукашенко таємно провів церемонію «інавгурації». Після цього білоруська опозиція закликала до безстрокової акції непокори Лукашенку. Країни Балтії розширили санкційний список громадян Білорусі, причетних до фальсифікації виборів та придушення мирних протестів.

Європарламент не визнав Лукашенка президентом і вимагає розслідувати отруєння Навального.

Раніше Тихановська заявила, що протести у Білорусі набудуть нової, партизанської, форми.

Chas News повідомляв, що Тихановська подякувала українцям за солідарність із білорусами.

Лукашенко vs народ. У Білорусі люди вийшли на марші проти режиму «президента»