404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Російські «зірки» заспівали пропагандиську пісню на підтримку Лукашенко

Вчора, 17 вересня, на платформі YouTube з’явився кліп на пісню «Любимую не отдают», що фактично цитує виступу Олександра Лукашенко з «посланням» до народу та парламенту перед виборами. У ролику знялись більше 20 артистів. Серед яких помітний десант селебріті з Росії — Філіп Кіркоров, Микола Басков, Діана Гурцкая. Станом на зараз у відео 120 тис. переглядів. Коментарі, як і можливість поглянути на співвідношення лайків та дизлайків, завбачливо відімкнули.

Головний заклик пісні — життя у мирі та злагоді.

Втім, користувачі мережі почали жартувати з пропагандиської пісні та помітили, що одразу після рядка «посмотри на меня» свою партію виконує сліпа співачка Діана Гурцкая.

Вона не вперше потрапляє у казусні ситуації. Кілька років тому Гурцкая заспівала на підтримку одного з кандидатів пісню «Я не вижу других кандидатов».

 

Нагадаємо, Верховна Рада висловила стурбованість щодо ситуації в Білорусі після президентських виборів. На 38-й день протестів у сусідній країні наші народні депутати нарешті прийняли відповідну постанову. Український парламент засуджує дії влади Білорусі та закликає її налагодити цивілізований і демократичний діалог із суспільством із метою вирішення кризової ситуації, що склалася в країні

Також Chas News писав про те, що чекає на Олександра Лукашенко, якого звинуватили у фальсифікації президентських виборів.