404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Росія і Білорусь планують на вересень стратегічні військові навчання «Захід-2021»

Росія і Білорусь проведуть військові навчання «Захід-2021» з 10 по 16 вересня.

Їх обговорили самопроголошений президент Олександр Лукашенко і міністр оборони РБ Віктор Хренін, повідомляють Держінформагентство РБ «БелТА» і Telegram-канал «Пул Первого».

Лукашенко також поцікавився результатами чергового п'ятирічного періоду будівництва і розвитку Збройних сил РБ. Він сказав, що домовлявся недавно з міністром про те, що Росія і РБ допрацюють задум та деталі майбутніх білорусько-російських навчань «Захід-2021». Лукашенко прагне знати, чи узгоджені з РФ ці нюанси і задум.

Політик додав: «Для мене це символічно, бо ще молодим офіцером мені довелося брати участь в одних із таких навчань радянських збройних сил у Вітебській області з відпрацювання нових методів ведення війни. Ми з президентом Росії давно прийняли рішення, що будемо проводити ці навчання».

Раніше Лукашенко дав інтерв’ю, де сказав про те, що він нібито є цитаделлю проти інтернаціоналізації та глобалізації. Президент Російської Федерації Володимир Путін для нього — як старший брат. І якщо впаде режим в Білорусі, то наступною буде Росія.

Також МВС Білорусі та Росгвардія уклали угоду про співпрацю. Тепер росіяни «боротимуться з екстремізмом» та охоронятимуть державні об’єкти на замовлення Лукашенка.

Як «вишенка на тортике», самопроголошений президент Білорусі заявив, що з України до РБ «терористи» нібито завозять велику кількість зброї.

«Я зла не тримаю». Лукашенко вважає, що ініціативу для відновлення стосунків має виявити Україна