404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Рябошапка натякає, що Чауса могли викрасти українські правоохоронці
УНІАН

Викрадення Чауса є абсолютно незаконним. Якщо будуть докази причетності до нього українських спецслужб, то офіційний Київ очікує дипломатичний скандал з дружньою для нас Молдовою.

Про це в ефірі «Прямого» у «Щасливому інтерв’ю» заявив генеральний прокурор України у 2019-2020 роках Руслан Рябошапка.

«Я не знаю, чи Офіс президента України причетний до цієї історії, але у мене є таке відчуття, що Чауса викрали ті ж самі люди, які його привезли в Молдову. Привезли його в Молдову теж українці. І судячи з інформації зі ЗМІ, Чаус теж перебуває в Україні», — розповів Рябошапка.

За словами колишнього посадовця, Україна очікує дипломатичний скандал з Молдовою, якщо будуть докази причетності українських спецслужбовців до викрадення Чауса.

Процедура абсолютно непристойна, незаконна. А по-друге, якщо хтось причетний з українських правоохоронних органів чи спецслужб — це величезний дипломатичний скандал з нашою хорошою сусідкою, з Молдовою, це підстава, грубо кажучи, нового президента Маї Санду. Це дуже погано насправді

Він також зауважив, що є імовірність появи судді в українському медійному просторі. Колишній генпрокурор додав: «я не виключаю, що ця історія закінчиться тим, що Чауса десь підкинуть у лісі побитого, навченого що говорити, які покази давати й проти кого давати. Хтось подзвонить на номер «112» чи номер поліції й скаже «Ми тут знайшли людину, яка побита, яка дуже схожа на колишнього суддю Чауса — приїдьте, заберіть», — зауважив колишній генпрокурор.

«Ну і після цього починаються брифінги, якщо слідство дозволить, подача показів», — пояснив ексгенпрокурор.

Як ми писали раніше, парламент Молдови створив спецкомісію з розслідування викрадення Чауса.

Залягти на дно в Кишиневі. Хто такий суддя Чаус, про якого зараз говорить Молдова і Україна