Садовий заявив, що Львів не запроваджуватиме карантин вихідного дня
УНІАН

Міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що Львів не запроваджуватиме карантин вихідного дня. Держслужбовець вважає «дурницею» введення локдауну.

Про це повідомляє пресслужба міськради Львова.

«Карантин вихідного дня, на мою думку, — це дурниця. Ми були, є і будемо разом з вами, жодного нерозумного рішення місто приймати не буде. Ми з вами повинні взяти на себе всі зобов’язання: ніяких бенкетів, ювілеїв чи весіль, але про повний локдаун не можна говорити», — наголосив чиновник.

Садовий підкреслив, що якщо влада має запроваджувати карантин тільки після надання фінансових компенсацій громадянам країни.

«Робити якісь обмеження, то хай спочатку заплатить гроші людям, компенсації, як це роблять німці, французи та інші країни. А добити людей, забрати в них останні засоби існування. […] А хто потім буде годувати їхні сім'ї? Тому ми за людей. Треба мати здоровий глузд», — підсумував мер Львова.

Раніше Кабінет міністрів скасував адаптивний карантин і запровадив в Україні локдаун вихідного дня до 30 листопада. Він діятиме з опівночі суботи до опівночі понеділка.

Chas News повідомляв, що вакцина від COVID-19 з’явиться в Україні навесні або влітку 2021. 

Під Кабміном ресторатори протестують проти карантину вихідного дня. Проте альтернативу запропонувати не можуть (фото)