«Спортмастер» потрапив під санкції, але не закрився
УНІАН

Продавці розповіли, що поки жодного розпорядження про закриття магазинів не отримували.

Українські магазини мережі «Спортмастер» сьогодні працюють у звичайному режимі, хоча керуюча нею компанія потрапила під санкції, введені РНБО 19 лютого.

Як повідомляє «24 канал», продавці розповіли журналістам, що поки жодного розпорядження про закриття магазинів не отримували.

Оператори мережі попереджають клієнтів, що принаймні сьогодні збоїв в роботі «Спортмастера» немає.

Магазини мережі є в Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, Львові, Чернігові, Запоріжжі, Миколаєві, Вінниці, Сумах, Житомирі, Херсоні, Рівному, Кривому Розі, Полтаві та Черкасах.

Рішення РНБО про введення санкцій проти Віктора Медведчука і його оточення стосується восьми фізичних і 19 юридичних осіб.

Серед них є приватна компанія з обмеженою відповідальністю Sportmaster Operations Pte. Ltd (Сінгапур, Оуе Даунтаун), яка управляє мережею магазинів «Спортмастер» в Україні.

Проти компанії діють такі санкції:

  • обмеження торгових операцій (повна заборона);
  • обмеження, часткове або повне припинення транзиту ресурсів, польотів і перевезень територією України (повна заборона);
  • запобігання виведенню капіталів за межі України;
  • заборона ввезення продукції сінгапурської компанії Sportmaster Operations Pte. Ltd — безпосередньо компанією або із залученням представників іноземних держав.

Санкції проти Медведчука

Chas News повідомляв, що РНБО запровадила санкції проти Віктора Медведчука та його дружини. Санкції накладаються на все майно і активи, які є в підпорядкуванні Медведчука і Оксани Марченко.

Як повідомив Секретар РНБО Олексій Данилов, СБУ розслідує кримінальне провадження за ст. 258 (5) (фінансування тероризму) Кримінального кодексу. До Медведчука, Марченко та інших осіб санкції застосовані у зв'язку з цим розслідуванням.

20 лютого санкції були введені в дію указом Зеленського. Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Також РНБО ухвалила рішення про повернення у власність держави частини нафтопродуктопроводу «Самара — Західний напрямок», оскільки нею володіє компанія «ПрикарпатЗахідтранс».

Раніше рейтинг «ОПЗЖ» упав після санкцій проти «каналів Медведчука». 

Стало відомо, кому віддадуть підсанкційне майно, яке забрали у Медведчука