404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Стало відомо, які укази ухвалить Байден після інавгурації
Getty Images

Обраний президент США Джо Байден поверне США до Паризької кліматичної угоди та заборонить виселяти за борги з позик під час пандемії коронавірусу. Водночас американцям доведеться обов’язково носити захисні маски на території країни.  

Про це повідомляє BBC News.

У перший день перебування на посаді Байден поверне США до Паризької кліматичної угоди. Вона передбачає зменшення викидів вуглецю. З угоди Штати вийшли під час каденції Трампа.

Він скасує й заборону на поїздки в країни з переважно мусульманською більшістю. Новий президент також підпише накази про припинення виселень і виплат за студентськими позиками під час пандемії коронавірусу.

Політик планує направити в Конгрес масштабний імміграційний план. У ньому він розкаже, як отримати громадянство країни без документів.

Цього тижня ексвіцепрезидент оголосив, що з бюджету держави виділять $1,9 трлн для боротьби з коронавірусом. Частину коштів переведуть американцям.

Передісторія 

Після виборів у США аналітики ключових американських медіа підбили проміжні підсумки голосування. Вони оголосили про впевнену перемогу Байдена у Пенсильванії та інших ключових штатах.

Ексвіцепрезидент набрав 306 голосів виборщиків, Трамп — 232. 20 січня Байден складе присягу президента та стане 46-м американським лідером. Трамп відмовляється визнати свою поразку і називає вибори сфальсифікованими.

Chas News повідомляв, що Конгрес США офіційно затвердив перемогу Байдена і Харріс на президентських виборах.

Вперше в історії США при Білому домі працюватиме радник з наукових питань