404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Трамп може створити власну Патріотичну партію — ЗМІ
Getty Images

Чинний очільник Штатів Дональд Трамп задумав створити власну політсилу — Патріотичну партію. Політик вже нібито обговорив деталі її створення зі своїми соратниками минулого тижня.

Про це повідомляє The Wall Street Journal, посилаючись на власні джерела.

В останні дні президентства Трамп посварився з деякими однопартійцями, зокрема з лідером республіканців у Сенаті Мітчем Макконнеллом, передає видання. Раніше він  заявив, що голова Білого дому провокував  заворушення у Вашингтоні 6 січня.

Газета пише, що у чинного американського лідера є багато прихильників. За інформацією ЗМІ, частина з них не була залучена в політику Республіканської партії до того, як Трамп прийшов до влади в 2016 році.

Трамп планує оголосити про участь у виборах-2024 під час інавгурації Байдена

Передісторія 

Після виборів у США аналітики ключових американських медіа підбили проміжні підсумки голосування. Вони оголосили про впевнену перемогу Байдена у Пенсильванії та інших ключових штатах.

Ексвіцепрезидент набрав 306 голосів виборщиків, Трамп — 232. 20 січня Байден складе присягу президента та стане 46-м американським лідером. Трамп відмовляється визнати свою поразку і називає вибори сфальсифікованими.

Chas News повідомляв, що Конгрес США офіційно затвердив перемогу Байдена і Харріс на президентських виборах.

Останній указ. Трамп ухвалив встановити пам’ятники відомим у США людям