Трампу офіційно оголосили обвинувачення, він не визнав жодного: деталі

Колишньому президенту США Дональду Трампу офіційно висунули кримінальні звинувачення та звільнили з-під формального арешту.

Політику зачитали обвинувальний акт з 34 пунктів обвинувачень, повідомляє CNN.

Звинувачення проти Трампа стосуються злочинів класу Е, які є найнижчою категорією кримінальних злочинів у Нью-Йорку. Максимальне покарання за них —позбавлення волі до чотирьох років.

Американського експрезидента звинувачують у неодноразовій фальсифікації ділової документації з метою приховати руйнівну інформацію від виборців під час президентських виборів 2016 року. Зазначають, що під час передвиборчої кампанії Трамп «купував» інформацію, яка могла знизити його шанси на обрання, щоб приховати її.

Відповідно до судових документів з серпня 2015 року до грудня 2017 року політик організував три епізоди, які підтверджують, що він платив за мовчання:

Трамп відкинув усі обвинувачення та покинув залу суду. Він попрямував до Флориди, де виступив перед прихильниками у своїй резиденції Мар-а-Лаго.

«Єдиний злочин, який я скоїв, — це безстрашно захищати нашу націю від тих, хто прагне її знищити… Ця фейкова справа була порушена лише для того, щоб втрутитися в майбутні вибори 2024 року. І від цього потрібно негайно відмовитися», — сказав політик.

Також Трамп назвав злочинцем окружного прокурора Манхеттену Елвіна Брегга, що веде справу, та розкритикував суддю.

Наступне очне слухання у справі Трампа призначено на 4 грудня в Нью-Йорку. Його адвокат заявив, що очікує «потужних» клопотань і сподівається, що їм вдасться зупинити справу. Також юристи політика хотіли б знайти спосіб пришвидшити подальший розгляд.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

У США можуть заборонити Дональду Трампу обіймати державні посади — ЗМІ