У Білгород-Дністровський міст влучила лише одна ракета з трьох

Рух транспорту по мосту через Білгород-Дністровський лиман вже відновлено. Про це розповів Максим Марченко, голова Одеської обласної військової адміністрації.

Він розповів, що росія сьогодні завдала удару трьома ракетами. Одна влучила у міст, друга — впала неподалік, третя — у воду.

На щастя, ніхто не постраждав.

Зараз ведеться ремонт пошкодженого залізничного полотна, а рух транспорту відновили за реверсним принципом — по одній смузі в обидві сторони.

«Своїми діями ворог намагається відрізати частину Одеської області та створити напруженість на фоні подій у Придністров'ї», — наголосив Марченко.

Нагадаємо, 22 квітня заступник командуючого Центрального військового округу рф Рустам Міннекаєв, заявив про плани російської армії захопити Донбас та дійти до «Придністров'я».

Вже за три дні, 25 квітня, в Тирасполі невідомі обстріли будівлю МГБ сепаратистського регіону. Наступного дня невідомі підірвали дві радіовежі.

Росія та місцева влада звинуватила у вибухах Україну. Натомість в ГУР МО одразу повідомили, що ці провокації влаштувала ФСБ.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Українські військові збили ворожу ракету з ПЗРК «Ігла» (відео)