404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
У Сенаті США можуть збільшити військову допомогу Україні до $300 млн
Pixabay

Комітет Сенату США підтримав законопроєкт із «Безпекового партнерства з Україною». Він передбачає збільшення щорічної військової підтримки Києва до $300 млн.

Про це повідомляє «Голос Америки», посилаючись на слова сенатора від Демократичної партії США Боба Менендеса.

«Як ми усі знаємо, безпекова ситуація дедалі погіршується, адже тисячі російських військ накопичуються на кордоні України. Цей законопроєкт не міг бути більш своєчасним, аби надіслати світу меседж, що ми підтримуємо Україну», — наголосив він.

Посол України в США Оксана Маркарова у Facebook зазначила, що «цей законопроєкт є вкрай важливим і своєчасним в умовах ескалації агресивної поведінки Росії щодо України і нарощування військової присутності на кордоні та в окупованому Криму».

 

🇺🇦🤝🇺🇸 Комітет із закордонних справ Сенату США одностайно ухвалив двопартійний проєкт закону «Про партнерство з Україною...

Posted by Oksana Markarova on Wednesday, April 21, 2021

Напередодні Менендес обговорив ініціативу з Міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою. Проєкт передбачає збільшення розмірів щорічної допомоги Україні, зокрема з наданням летальної зброї, повідомив керівник МЗС України у Twitter.

Тепер за ухвалення законопроєкту мають проголосувати в Сенаті та в Палаті Представників. Потім документ повинен підписати президент Штатів Джо Байден.

Напередодні головнокомандувач ЗСУ генерал-полковник Руслан Хомчак повідомив, що Росія нарощує війська поблизу держкордону України, зокрема і під виглядом підготовки до навчань «Захід-2021». Вони проводитимуться спільно з Білоруссю у вересні.

Раніше Зеленський запропонував Путіну зустрітися в будь-якій точці Донбасу, де йде війна. 

Генсек НАТО і держсекретар США обговорив ситуацію на кордоні Росії і України