Уряд готує «План Б» у разі погіршення епідеміологічної ситуації в Україні — прем’єр
Pixabay

Уряд введе повний карантин, якщо в Україні погіршиться епідеміологічна ситуація. Кабмін готує «План Б» у випадку, якщо не спрацює карантин вихідного дня.

Про це прем'єр-міністр Денис Шмигаль розповів у Facebook.

«Цього тижня ми двічі зустрічалися з міськими головами. Відбулася зустріч із Радою церков. Зустріч та обговорення з бізнесом. Для міських голів розсилається опитування щодо того, які протиепідемічні правила та обмеження вони вбачають оптимальними, які обмеження для яких місць скупчення людей найкраще застосувати», — написав очільник уряду.

Чиновник вважає, що локдаун на вихідних має зменшити кількість хворих на COVID-19 у країні.

 

Замість традиційних економічних підсумків тижня сьогодні розкажу про плани Уряду щодо карантину. По-перше, карантин...

Posted by Денис Шмигаль on Saturday, November 21, 2020

«Карантин вихідного дня залишається нашою розумною альтернативою локдауну. Минулі вихідні показали, що люди обмежили свою мобільність, найбільше із часу весняного карантину. Це значить, що зменшилися довготривалі контакти між різними соціальними групами. Відповідно менше шансів, що здорові люди підхопили вірус», — наголосив Шмигаль.

Держслужбовець сказав, що оцінити результативність посиленого карантину на вихідних можна буде через три тижні після його запровадження.

Передісторія

11 листопада Кабінет Міністрів скасував адаптивний карантин і запровадив в Україні локдаун вихідного дня до 30 листопада. Він діятиме з опівночі суботи до опівночі понеділка.

Під час дії карантину вихідного дня працюватимуть лише продуктові магазини, аптеки, АЗС, об'єкти торгівлі засобами гігієни, ветеринарними препаратами і кормами, фінансові установи, СТО, доставка їжі.

Раніше очільник МОЗ заявив, що міністерство вимагатиме запровадити повний локдаун при 30 тис. хворих на COVID на добу.

«Так собі». Міністр охорони здоров’я висловився стосовно дотримання карантину вихідного дня