404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Засновник Telegram перерахував президентів, які мають там акаунт. Путіна і Трампа серед них немає

Засновник Telegram Павло Дуров заявив, що на тлі напливу нових користувачів свої канали в месенджері завели ще два лідери держав — президенти Бразилії та Туреччини.

Соцмережею вже користуються президенти МексикиФранціїУкраїниУзбекістануТайваню, а також прем’єр-міністри СингапуруЕфіопії та Ізраїлю. У всіх їхніх каналах на позначення верифікації в назві стоїть синя галочка.

«Можливо, ми спостерігаємо найбільшу цифрову міграцію в історії людства», — зазначив Дуров.

Раніше він повідомив, що на початку січня аудиторія Telegram досягла 500 млн користувачів.

Наплив користувачів пов'язують в тому числі з тим, що WhatsApp, найпопулярніший месенджер в світі, оновив умови надання своїх послуг і політику конфіденційності. Це викликало невдоволення багатьох користувачів і вони стали освоювати інші додатки.

Нещодавно в Telegram також з'явився канал Дональда Трампа, якого після штурму Капітолію його прихильниками забанили найбільші соцмережі через підбурювання до насильства.

На канал підписалося більше 500 тис. користувачів, але тепер в його назві стоїть позначка «scam» (шахрайство) і попередження, що це шахрайський або фейковий аккаунт.

Тим часом першим постом Ердогана в соцмережі стало слово «привіт» і котик на фоні людей у піджаках. https://t.me/RTErdogan/4

WhatsApp ділитиметься з Facebook особистими даними користувачі