404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Справа на 47,5 млн грн. Викрито корупцію керівників порту «Южний»
УНІАН

Детективи НАБУ викрили корупційну схему в морському торговому порту «Южний». У результаті схеми підприємство зазнало збитків на суму 47,5 млн грн.

Про це повідомляє пресслужба НАБУ.

У бюро підозрюють чинних та колишніх співробітників порту. Зокрема, заступника директора порту, колишнього заступника директора порту, сім колишніх директорів комерційних компаній та двох співробітниць комерційних компаній.

Один з керівників порту разом з спільниками організував корупційну схему. Протягом 2017-2018 років підприємство переплатило 47,5 млн грн при закупівлі товарів. Підозрювані контролювали проведення тендерних закупівель.

У торгах перемагали компанії, підконтрольним організаторам схеми.

НАБУ затримало підозрюваних. Вони проходять по ч. 5 ст. 191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах або організованою групою).

Chas News повідомляв, що Джо Байден пообіцяв Україні боротися за припинення війни на Донбасі та допомогти долати корупцію.

Раніше ми писали, що британський журнал The Economist назвав ProZorro одним із найуспішніших прикладів боротьби з корупцією/

Похвальба досягненнями і критика антикорупційних органів. Що було в зверненні президента України