404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
ЗМІ: у 2019 році в Києві продавали компромат на Байдена за $5 млн
Getty Images

У 2019 році в Україні невідомі намагалися продати певні електронні листи та фото сина кандидата в президенти США Джо Байдена Хантера. У той час він працював в українській газодобувної компанії Burisma Holdings.

Про це повідомляє Time.

Раніше особистий адвокат чинного президента США Рудольф Джуліані заявив, що у нього є компромат на Хантера Байдена. Після його заяви у низці американських ЗМІ з’явилась інформація про фото та листи сина ексвіцепрезидента.  

Наразі Джуліані ще не погодився прокоментувати походження матеріалів про які він говорить, пише видання. Хантер та Джо Байдени також ще не відреагували на повідомлення.

Начебто електронний лист Хантера Байдена вже опублікувати у ЗМІ. У ньому зазначається, що радник компанії Burisma Holdings Вадим Пожарський зустрівся з Джо Байденом, який тоді ще був віцепрезидентом США. Зустріч відбулась завдяки сину кандидата у президенти, передає Time.  У Байдена спростували цю інформацію.

Інсайдер видання каже, що продавці інформації про Байдена-молодшому хотіли отримати від республіканських союзників президента Трампа $5 млн.

ЗМІ повідомляє, що за два тижні до президентських виборів Дональд Трамп використав інформацію з заяв Джуліані в своїх передвиборчих виступах. Президент США звинуватив Байденів у корупції та закликав генерального прокурора Вільяма Барра призначити спеціального прокурора для розслідування опублікованих матеріалів.

Раніше ми писали, що американське видання прогнозує Байдену перемогу на виборах в США. 

Chas News повідомляв, що колишній віцепрезидент США пообіцяв Україні боротися за припинення війни на Донбасі та допомогти подолати корупцію. 

«Відноситься до посади як до реаліті-шоу». Обама розкритикував політику Трампа