Знищений склад та пошкоджена техніка: в рф розповіли про вибухи в Бєлгороді 29 березня

Слідчий комітет РФ стверджує, що 29 березня Україна начебто обстріляла ракетами «Точка-У» російську військову базу біля Бєлгорода.

У результаті вісім осіб отримали важкі травми. Також було пошкоджено 21 одиницю техніки.

«Внаслідок пожежі та викликаних нею вибухів було зруйновано склад, розташований у місці тимчасової дислокації військової частини», — стверджують в РФ.

Також російський Слідком звинувачує Україну в обстрілу гелікоптерами нафтобази у Бєлгороді 1 квітня.

29 березня у Бєлгороді сталася пожежа на складі боєприпасів. Російська влада тоді списала усе на людську помилку. Журналіст Юрій Бутусов повідомив, що це наші військові завдали удар ракетою «Точка-У». При цьому офіційно Генштаб ЗСУ заявив, що причиною пожежі у Бєлгороді стало порушення правил безпеки при транспортуванні старих боєприпасів.

1 квітня два гелікоптери Мі-24 обстріляли ракетами нафтобазу у Бєлгороді. Місцевий губернатор звинуватив у завданні удару Україну. Спікер Міноборони Олександр Мотузяник та радник голови ОП Олексій Арестович тоді відмовилися коментувати цю подію, заявивши, не несуть відповідальності за катастрофи на території рф. Так само від коментарів утримався і президент Володимир Зеленський.

Відзначимо, що рф регулярно повідомляє, що українські снаряди прилітають на територію Бєлгородської області. Наприклад, таку заяву місцева влада зробила невдовзі після обстрілу нафтобази гелікоптерами. Однак команда дослідників Conflict Intelligence Team встановила, що насправді «українська ракета» тоді прилетіла з території рф.