Боєць «Азову» перед здачею у полон опублікував нові фото захисників «Азовсталі»
Фото: «Орест» Козацький

Боєць полку «Азов» Дмитро Козацький з позивним «Орест» опублікував перед здачею у полон фото, які показують побут захисників «Азовсталі».

Раніше полк «Азов» вже публікував фотографії його авторства з пораненими бійцями, які облетіли увесь світ.

Цього ж разу «Орест» показав, як оборонці Маріуполя у бункерах під землею проводили дозвілля, готували їжу та готувалися до боїв.

захисники Азовсталі

захисники азовсталі чай

«Орест» Козацький

захисники азовсталі кросворд

захисники азовсталі

захисники азовсталі
захисники азовсталі

«До речі, поки я буду в полоні, залишу вам фото в найкращій якості, відправляйте їх на всі журналістські премії і фотоконкурси, якщо щось виграю, після виходу буде дуже приємно. Дякую всім за підтримку. До зустрічі», — написав авто фото у Twitter.

Також «Орест» опублікував  фото, на яких він зображений посеред руїн заводу.

«Ну от і все. Дякую за прихисток «Азовсталь» — місце моєї смерті і мого життя», — так він прокоментував світлини у Twitter.

орест козацький

Нагадаємо, 16 травня Генштаб повідомив про початок операції з порятунку оборонців «Азовсталі». В перший день з території заводу вийшли 265 військових. Скільки бійців залишили «Азовсталь» у наступні дні, українське керівництво не повідомляло.

Міноборони рф при цьому стверджує, що за три дні у полон здалился 1740 військових, серед яких 80 були поранені. За даними ЗМІ, частину з них розмістили у лікарні окупованого Новоазовська, а інших у СІЗО на окупованих територіях та у росії. 

Ганна Маляр, заступниця міністра оборони України, заявила: така формула — єдина можлива для порятунку захисників Маріуполя. Українських бійців планують обміняти на російських полонених.

У держдумі рф тим часом вже запропонували заборонити обмін бійців полку «Азов» та навіть відновити для «суду» над ними смертну кару.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Червоний Хрест розповів про свою роль у порятунку захисників «Азовсталі»