404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Єреван спростував заяву президента Азербайджану про взяття Шуші
Getty Images

Офіційний представник Міноборони Вірменії Арцруні Ованнісян спростував заяву президента Азербайджану Ільхама Алієва про перехід міста Шуша в Нагірному Карабасі під контроль азербайджанської армії.

Про це він розповів у Twitter.

«Бої у Шуші тривають, чекайте і вірте нашій армії», — сказав Ованнісян.

У Twitter речниця очільника Міноборони Вірменії Шушан Степанян розповіла, що 8 листопада в районі Шуші розгорнулися запеклі бої.

За її словами, вірменські військові знищили чотири танка, 20 бронетранспортерів, 11 автомобілів і два безпілотники Азербайджану.

Водночас азербайджанські ЗМІ опублікували відео боїв за місто Шуша.

Sльхам Алієв 8 листопада під час звернення до нації заявив про те, що Збройні сили країни взяли під контроль стратегічно важливе місто Шуша в Нагірному Карабасі.

Передісторія 

27 вересня Міноборони Азербайджану заявило про початок військової операції на всій лінії зіткнення в зоні карабахського конфлікту. Зі свого боку, прем’єр Вірменії Нікол Пашинян заявив про напад на невизнану Нагірно-Карабахську республіку з боку Азербайджану.

Chas News повідомляв, що Вірменія просить Путіна допомогти забезпечити безпеку у країні. 

Раніше ми писали, що очільники МЗС Вірменії та Азербайджану обговорили Нагірний Карабах з держсекретарем США

8 листопада президент Азербайджану Ільхам Алієв звернувся до нації та розповів, що збройні сили країни захопили місто Шуша в Нагірному Карабасі.

Нагірний Карабах. У МЗС Росії відповіли на прохання Вірменії про допомогу