404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
«Фейковий президент». Трамп звернувся до Байдена
Getty Images

Чинний очільник США Дональд Трамп назвав обраного президента Штатів Джо Байдена «фейковим президентом». За думкою американського лідера, вибори у США пройшли гірше, ніж в Афганістані.

Про це політик розповів у Twitter.

«Молодий військовий, служив в Афганістані, сказав мені, що вибори в Афганістані набагато безпечніші та кращі, ніж вибори 2020 року в США. Наші, з мільйонами й мільйонами відправлених поштою бюлетенів, були схожі з виборами в країні третього світу. Фейковий президент!», — написав він.

Адміністратори соцмережі додали під твітом Трампа посилання. Всі охочі можуть перейти за ним та перевірити, як у США відбулося голосування поштою.  

Під твітом Трампа є посилання, за яким можна дізнатися про безпечність процедури голосування поштою / скріншот Chas News

Передісторія 

Після виборів у США аналітики ключових американських медіа підбили проміжні підсумки голосування. Вони оголосили про впевнену перемогу Байдена у Пенсильванії та інших ключових штатах.

Ексвіцепрезидент набрав 306 голосів виборщиків, Трамп — 232. 20 січня Байден складе присягу президента та стане 46-м американським лідером. Трамп відмовляється визнати свою поразку і називає вибори сфальсифікованими.

Вас також може зацікавити:

Chas News повідомляв, що у Трампа планують закрити два генконсульства США в Росії.

Раніше чинний президент США помилував ще двох фігурантів розслідування про «російське втручання» до виборів.

Напередодні очільник Штатів вирішив, що нові федеральні будівлі повинні бути «прекрасними».

США надасть Україні підтримку на суму $250 млн, згоден із цим Трамп чи ні