Гірськолижний курорт «Буковель» відновив роботу після карантину
Буковель

Гірськолижний курорт «Буковель» відновив свою роботу у зв’язку з тим, що Прикарпаття вийшло з «червоної» зони карантину.

Про це написали туристичний комплекс «Буковель» на своїй сторінці і його співвласник Олександр Шевченко у Facebook.

«Буковель» оголосив: «Так, ми відновили сезон катання!».

Шевченко додав: «Відновлюється можливість людям працювати і отримувати достойну заробітну плату. Якимось таємним чином ми перескочили з червоної зони відразу до жовтої. Українські Карпати зараз знову можуть вітати туристів». 

Катання в «Буковелі» триватиме до кінця квітня.

Нині працюють підйомники №1, 2 та 7. Шевченко розповів, що з кожним днем у комплексі відкриватимуть все більше підйомників, трас та інших об’єктів.

«Буковель», Зеленський і COVID-19

У січні 2021 року на Прикарпатті, попри загальне посилення карантину в Україні, працювали гірськолижні курорти. В Офісі президента згодом заявили, що це сприяло спалаху COVID-19 в Івано-Франківській області.

При цьому в перший же день локдауну, 8 січня, президент Зеленський катався на лижах у «Буковелі» й фотографувався з іншими туристами.

Тоді главу держави критикували в ЗМІ та соцмережах, а «Буковель» після чергового зростання закворюванності на СOVID-19 назвали «розсадником ковіду».

 22 лютого в «Буковелі» закрили ресторани, проте траса продовжувала працювати.

2 березня повідомлялося, що в Івано-Франківській області переповнені лікарні, які приймають хворих на коронавірус, пацієнти лежать у коридорах.

9 березня мер міста повідомив, що в Івано-Франківську ситуація з темпами поширення хвороби COVID-19 критична, захворюваність і смертність сягнули максимуму з початку пандемії, а місць у лікарнях уже немає.

З 13 березня роботу «Буковелю» призупинили, у зв’язку з карантинними обмеженнями, які запровадили через високу захворюваність на COVID-19.

Кабінет Міністрів продовжив карантинні обмеження в Україні до 30 квітня.