«Господь направить». Кива заявив, що в подальшому планує викладати (відео)
УНІАН

Нардеп від ОПЗЖ Ілля Кива говорить, що в подальшому планує викладати та проповідувати. За його словами, «прийде час і Господь направить».

Кива також закликав не порівнювати «життєвий етап із покупкою нових трусів». Про це він розповів у коментарі виданню «Новое время».

«Ви так говорите про етап життя, як про покупку нових трусів: «А навіщо вони вам потрібні?». Це оцінка тих отриманих знань, оцінка життєвого досвіду й оцінка професійної діяльності. Це можливість пройти ще один етап. Це називається самореалізація, самовиховання і робота над собою. Це ж дуже складно», — підкреслив нардеп.

Кива додав до дисертації підроблені довідки і збрехав про конференції — ЗМІ

Кива каже, що він отримав науковий ступінь, зокрема, щоб стати прикладом для своїх дітей.

«Для мене це була можливість реалізувати ті знання, той досвід, ту освіту, які я отримав. Я ж давно вже не хлопчик і далеко не молода людина. Я вже занадто дорослий обтяжений життєвими обставинами чоловік», — наголосив він.

«Демократичний євроінтегрований державний управлінський апарат». Чи має сенс новий термін від Киви?

Нардеп повідомив, що в подальшому планує й викладати.

«У мене й освіти достатньо, і життєвого досвіду, і професійної діяльності, щоб вести викладацьку діяльність. І не тільки викладацьку. Я почну ще скоро проповідувати… Прийде час і Господь направить», — підсумував Кива.

Chas News повідомляв, що Львівська облрада просить Міносвіти скасувати науковий ступінь Киви. 

Раніше український учений спалив свій диплом кандидата наук на знак протесту проти дисертації Киви. 

Кива пообіцяв пост міністра освіти науковому керівнику своєї дисертації