4 квітня в ефірі телеканалу «Україна 24» спікер Верховної Ради Дмитро Разумков прокоментував зняту фотокорами в парламенті переписку нардепа від «Слуги народу» Анни Колісник, яка написала, що «треба звалювати з цієї країни».
«Я не збираюся («звалювати» — Прим. ред.) точно. Я раніше це не планував робити, зараз не планую і планувати надалі не буду. Я впевнений, що і 99,99% (у періоді) моїх колег по парламенту повинні розділяти ту саму думку. Я не говорив із цього приводу з народною депутаткою», — сказав спікер Ради.
Він додав, що не знає, чи інцидент обговорювала парламентська фракція «Слуга народу».
Переписку Колісник сфотографували 31 березня на засіданні Ради, на якому головнокомандувач Збройних сил України Руслан Хомчак виступав із доповіддю у зв'язку з черговим загостренням на Донбасі. Згідно зі знімками видання «Букви», нардеп написала співрозмовнику на ім'я Стас: «Ми слухаємо Хомчака. Треба звалювати з цієї країни». Це два окремі повідомлення, які надіслали одне за одним. Час надсилання на знімках погано видно, й невідомо, яким був інтервал між ними.