404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
У Білорусі люди з інвалідністю вийшли на акцію протесту проти режиму Лукашенка. Є затримані (відео)
Tut.by

15 жовтня в Мінську люди з інвалідністю вийшли на акцію протесту проти режиму самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка.

Про це повідомляє білоруське видання Tut.by.

Учасники маршу пройшли уздовж проспекту Незалежності у бік ДУМу. Колона демонстрантів протестувала проти режиму біля будівлі КДБ Білорусі. Активісти скандували: «Ганьба!». Завершився марш біля ГУМу — учасники розійшлися під оплески.

За словами очевидців, на площі Незалежності силовики затримали декількох учасників акції. TUT.by пише, що співробітники ОМОНу забрали в мікроавтобус мінімум двох осіб.

На опублікованому відео Єврорадіо видно, як силовики схопили учасника акції, відштовхнувши дівчину на клумбу.

«Ви думали, що білоруські силовики не будуть затримувати людей з обмеженими можливостями? Де там! Інвалідні коляски для них не перешкода», — пише Єврорадіо.

Нагадуємо, 23 вересня Олександр Лукашенко таємно провів церемонію «інавгурації». Після цього білоруська опозиція закликала до безстрокової акції непокори Лукашенку. Країни Балтії розширили санкційний список громадян Білорусі, причетних до фальсифікації виборів та придушення мирних протестів. 

Раніше ми писали, що Україна офіційно не визнала Лукашенка президентом Білорусі. У відповідь уряд Білорусі назвав Україну «несамостійною» у прийнятті рішень. 

Також Chas News повідомляв, що жіночий марш протесту в Мінську закінчився масовими арештами. 

У Німеччині авіатехники відмовились обслуговувати літак Лукашенка, порівнявши його з Чаушеску