У чотирьох областях України все ще обмежують висадку-посадку на поїзди та продаж квитків

Пресслужба «Укрзалізниці» повідомила, що, згідно з рішеннями Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, станом на 25 березня пасажирські перевезення у «червоних зонах» відбуватимуться за певним сценарієм.

Миколаївська область

До 1 квітня включно обмежень висадки-посадки не буде. Але «Укрзалізниця» разом з МОЗ уважно слідкує за динамікою захворюваності, ситуація може змінитися.

Львівська область

Висадка та посадка пасажирів у регіоні не обмежена, як мінімум, до 30 березня включно, залежно від динаміки розвитку епідеміологічної ситуації в регіоні.

Київ та Київська область

Обмежень висадки-посадки немає.

Сумська область

Обмежень висадки-посадки немає.

Одеська область

Обмежень висадки-посадки немає.

Чернівецька, Івано-Франківська, Житомирська та Закарпатська області

Обмеження продажу квитків, а також висадку-посадку у цих регіонах подовжили до 6 квітня включно.

За даними УЗ, компанія готова як до призначення спецрейсів, так і до відновлення повноцінного пасажирського сполучення у цих регіонах.

УЗ повідомляє, що Черкаську область уряд не перевів до категорії «червоних зон», тому жодних обмежень залізничного руху там не застосовують.

Уряд закликає носити маску або респіратор у громадських місцях від початку пандемії. В містах «червоної зони» маски стали обов'язковими навіть на вулиці.

За даними МОЗ, на сьогодні у «червону» зону епіднебезпеки поширення COVID-19 потрапили Київ та 10 областей: Київська, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Черкаська та Чернівецька.

«Жовтою» є лише Херсонська область, а усі інші області країни — у «помаранчевій» зоні. «Зелених» областей в країні взагалі немає.

Як ми писали раніше, уряд передав місцевій владі право забороняти пасажирські перевезення в «червоній» зоні.

Працівники «Укрзалізниці» через два тижні планують страйк із зупиненням усіх видів перевезень