404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Як пройде інавгурація Байдена. Спойлер: віртуально
Twitter Reuters

20 cічня церемонія інавгурації обраного президента США Джо Байдена пройде у віртуальному форматі через пандемію коронавірусу. Ексвіцепрезидент Штатів хоче уникнути масових заходів під час вступу на посаду.

Про це повідомляє Reuters.

«Я думаю, що, ймовірно, не буде гігантського інавгураційного параду на Пенсильванія-авеню», — сказав політик.

Проте у віртуальних заходах «братимуть участь більше людей, ніж будь-коли раніше», заявив Байден. Традиційний парад транслюватимуть по телебаченню. Він повідомив, що зараз співпрацює з командою організаторів, які раніше підготували онлайн-з'їзд Демократичної партії в серпні.

Чинний президент США Дональд Трамп не уточнив, чи буде він присутній на церемонії інавгурації. Напередодні Байден заявив, що йому особисто байдуже, чи прийде Трамп на інавгурацію. Однак обраний президент підкреслив,  що чинний президент має продемонструвати мирну передачу влади.

«Це його рішення, і воно не матиме наслідків для мене особисто, але для країни — матиме», — сказав Байден в інтерв’ю CNN.

Передісторія

Після виборів у США аналітики ключових американських медіа підбили проміжні підсумки голосування. Вони оголосили про впевнену перемогу Байдена у Пенсильванії та інших ключових штатах.

Chas News повідомляв, що Вісконсин затвердив перемогу Байдена на виборах.

Напередодні Байден звинуватив адміністрацію Трампа в перешкоджанні роботі його команди нацбезпеки.

Трамп вимагав у держсекретаря Джорджії переглянути результати виборів на його користь — ЗМІ