Зеленський анонсував всенародне опитування під час місцевих виборів 25 жовтня
УНІАН

Президент Владимир Зеленський анонсував проведення у день виборів 25 жовтня всенародного опитування, на якому українцям запропонують дати відповідь на 5 питань. 

Про це Зеленський сказав у відеозверненні 13 жовтня.

Дослівно президент висловився так: «25 жовтня на виборчій дільниці я задам тобі п'ять важливих питань про те, що ми обговорюємо на вулиці, на кухні та в Інтернеті, про що сперечаємось з друзями, батьками або таксистами. Про те, про що нас раніше ніколи не питали. П'ять важливих питань, щоб дізнатися твою думку. Не політика з високих кабінетів, не незалежних експертів з телешоу, не агентів з інших держав. Чи не вперше в історії незалежності ми запитаємо: «А що думаєш ти?» Чому твоя відповідь важлива? Тому, що буде так, як вирішиш ти».

 

25 жовтня на виборчій дільниці я поставлю тобі 5 важливих питань. 5 питань, які нам раніше ніхто ніколи не ставив. 5 питань, щоб дізнатися саме твою думку!

Posted by Володимир Зеленський on Monday, October 12, 2020

Зеленський також закликав українців прийти на виборчі дільниці 25 жовтня і зробити свій вибір.

Президент не сказав, які саме п'ять важливих питань ставитиме влада, але пообіцяв озвучити це пізніше.

Тим часом на 25 жовтня в Україні призначені місцеві вибори. Українці вибиратимуть своїх представників до обласних, районних, міських, селищних та сільських рад. Цього року вибори пройдуть в умовах пандемії коронавірусу.

5 вересня стартувала передвиборча кампанія.

Територій ОРДЛО, як ми повідомляли раніше, цей процес не стосується.

А ще поліція фіксує, як кандидати незаконно пропонують продуктові набори та «аванси» у гонитві за мандатом.

Також ви можете ознайомитись з нашим матеріалом про те, у кого з малих партій є шанси пройти до Київради. А в прагненні отримати мандат політики винайшли чудернацькі проєкти!

 

Мандат усім нам