404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Зрада чи перемога? Росія знімає санкції з двох українських компаній
УНІАН

Прем'єр-міністр РФ Михайло Мішустін виступив з пропозицією дати доступ на ринок РФ обладнанню й продукції компанії «Брацлав», Барського машинобудівного заводу та Рубіжанського картонного комбінату.

Як передає УНІАН, про це президент Росії Володимир Путін заявив на нараді з членами уряду, яка проходила в режимі відеоконференції.

«Ми завжди готові до відновлення повноформатної взаємодії з Україною. Рівень і глибина кооперації між нашими підприємствами дуже високі, і це приносило взаємну користь, взаємну вигоду, зберігало робочі місця, забезпечувало людей гідною заробітною платою», — сказав Путін.

Президент країни-агресора додав, що готовий до відновлення повноформатної взаємодії з українськими партнерами. А зняття санкцій він назвав першим кроком і «жестом доброї волі» з боку РФ.

При цьому Путін заявив, що введені проти українських підприємств обмеження з боку РФ були дією «у відповідь».

Мішустін висловив сподівання, що Україна дзеркально відреагує на дозвіл експорту в Росію товарів двох українських підприємств.

«Буде повністю дотримано інтересів наших виробників. І надалі дивитимемось, яким чином на наш жест доброї волі відреагують наші українські колеги. Будемо виходити з дотримання паритету в розвитку економічних відносин наших країн», — сказав Мішустін.

Що прикметно, з проханням зняти санкції до Путіна звернувся голова політради партії «Опозиційна платформа — за життя», його кум Віктор Медведчук.

Тим часом шостий рік неоголошеної російсько-української війни проходить так.

Україна і Євросоюз запровадили санкції проти РФ після окупації Росією Криму і Донбасу.

Україна закликала світ посилити санкції проти РФ через «вибори» в окупованому Криму.

МЗС України, тим не менш, заявило, що запросить Путіна брати участь у платформі з деокупації Криму.

 

У 2021 році відбудеться Кримський саміт в рамках платформи з деокупації Криму