404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
«Бабусі проти ОМОНу». В Мінську на марш протесту вийшли пенсіонери (фото)
Радіо Свобода

5 жовтня в Мінську проходить «Марш пенсіонерів» проти режиму Олександра Лукашенка. Учасники акції протесту зібралися на площі Незалежності і пішли по проспекту.

Про це повідомляє білоруське видання «Радыё Свабода».

Протестувальники несуть плакати «Пенсіонери за зміни», «Ні геноциду білоруського народу», «Я не вірю Лукашенку, БТ і RT, вірю своїм дітям і Світлані Алексієвич», «Пенсіонери проти беззаконня, насильства і брехні».

Мітингувальники скандують «Іди геть», «Чесні вибори», «Хай живе Білорусь», «Наші роки —  сила» / Радіо Свобода

Мітингувальники скандують: «Іди геть!», «Чесні вибори!», «Хай живе Білорусь!», «Наші роки —  сила!». Видання передає, що коли марш проходив повз будівлю КДБ Білорусі, пенсіонери скандували «Бабусі проти ОМОНу».

Нагадуємо, 4 жовтня в акції протесту взяли участь десятки тисяч людей. Силовики неодноразово застосовували проти протестуючих водомети. Один з них мітингувальники вивели з ладу.

Учасники акції протесту зібралися на площі Незалежності і пішли по проспекту / Радіо Свобода

23 вересня Олександр Лукашенко таємно провів церемонію «інавгурації». Після цього білоруська опозиція закликала до безстрокової акції непокори Лукашенку. Минулого тижня країни Балтії розширили санкційний список громадян Білорусі, причетних до фальсифікації виборів та придушення мирних протестів. 

Раніше ми писали, що Україна офіційно не визнала Лукашенка президентом Білорусі. У відповідь Уряд Білорусі назвав Україну «несамостійною» у прийнятті рішень. 

Раніше ми писали, що жіночий марш протесту в Мінську закінчився масовими арештами. 

«Йди у відставку!». Жителі Болгарії протестують проти прем’єр-міністра (відео)