Невідомий спрямував у ворота резиденції Меркель автомобіль з написами «Ви прокляті вбивці дітей і старих» і «Зупиніть політику глобалізації»

Вранці 25 листопада в Берліні в ворота резиденції канцлера ФРН Ангели Меркель врізався автомобіль, на якому німецькою було написано «Зупиніть політику глобалізації» і «Ви прокляті вбивці дітей і людей похилого віку», повідомляє свідок агентства Reuters.

За попередніми даними, в результаті інциденту ніхто не постраждав. Водій машини затриманий. На місці інциденту знаходяться поліцейські, пожежники і журналісти.

 

На знімках із місця подій Reuters видно, як поліція оглядає салон автомобіля біля воріт.

У середу вранці у Меркель повинна була відбутися відеоконференція прем'єр-міністрів Німеччини, на якій мали бути обговорені продовження карантину та подальші кроки боротьби з пандемією.

Резиденції канцлера розташована через площу навпроти будівлі Рейхстагу (парламенту Німеччини) й віддалена від головних доріг.

Європа перебуває в стані підвищеної готовності після того, як за останні тижні підозрювані — ісламістські бойовики — вбили вісім людей у ​​Парижі, Ніцці та Відні. У вівторок швейцарська поліція встановила особу швейцарки, яка вдарила ножем жертву в шию в універмазі Лугано, й назвала її «джихадисткою».

Генпрокуратура Німеччини протягом року відкрила 320 нових справ щодо ісламського терору