404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Лукашенко вважає, що партія «Слуга народу» програла через своє «втручання» у справи Білорусі
РБК

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко вважає, що правляча в Україні партія показала слабкий результат на місцевих виборах, оскільки слід було «розібратися у себе, а не кидати в сусіда камінням». Він оцінив підсумки як «нищівну поразку» для влади.

На нараді щодо кадрових рішень політик критично висловився відразу про три країни-сусіди, передає «БЕЛТА».

Він згадав також ситуацію із парламентськими виборами в Литві. За словами Лукашенка, «Опозиція виграла вибори. Ось втрутилися в Білорусь — втратили владу». Наприклад, не пройшла до нового парламенту партія, від якої балотувався глава МЗС Литви Лінас Лінкявічус, який не раз виступав з критичними заявами про Білорусь.

«А що в Україні відбулося, наш друг Володя Зеленський? Нищівна поразка на виборах до місцевого самоврядування. Тому не треба в сусіда кидати камінням, не треба в наш город лізти. Розберіться у себе. Треба завжди бути чесним, надійним для сусіда, відданим своїй країні і щирим», — підкреслив Лукашенко.

Крім того, сьогодні Лукашенко звинуватив президента Польщі Анджея Дуду у фальсифікації президентських виборів, які пройшли влітку 2020 року.

«Дуда переміг у Польщі, сфальсифікувавши вибори. Там навіть відсотка переваги не було. Сфальсифікував. І звідти все почалося. Вони хотіли перевести стрілки на нас», — підкреслив він.

Лукашенко висловив свою інтерпретацію страйку жінок у Польщі щодо права на аборти: «Вони хотіли у нас революцію влаштувати, навіть не революцію, а заколот, а отримали самі. Там не відморозки піднялися, а піднялися жінки. Жінки піднялися і почали протестувати не тому, що тільки аборти (заборонили). Це був спусковий гачок».

Польщу й справді охопили масові протести після рішення Конституційного Суду, яке передбачає практично повну заборону абортів у країні.

В свою чергу, як ми писали раніше, Олександр Лукашенко, який керує Білоруссю понад 26 років, сфальсифікував вибори президента в серпні 2020 року.

Сьогодні на цій же нараді Лукашенко «призначив» Івана Кубракова міністром внутрішніх справ, раніше той очолював ГУВС Мінського міськвиконкому.

 

«Ваша надія — вазектомія!». У Києві — акція солідарності з жінками під посольством Польщі